ستاد تنظیم بازار

ممنوعیت فروش گوشت چرخ‌کرده آماده در قصابی‌ها/ واحدهای متخلف پلمب می‌شوند

فرماندار قرچک جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان گفت: گشت نظارتی متشکل از ادارات دامپزشکی، صمت، شبکه بهداشت و درمان، تعزیرات و نیروی انتظامی در این خصوص فعال می‌شود و هر واحدی که مرتکب این تخلف شود را پلمب خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ فرماندار و رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان قرچک با توجه به فروش گوشت های چرخ کرده ارزان قیمت اظهار کرد: قصابی ها به هیچ وجه اجازه فروش گوشت چرخ کرده آماده در واحد مربوطه را ندارند و حتما بایستی گوشت را در حضور مشتری چرخ کنند.

وی افزود: با جدیت با هر موضوعی که سلامت مردم را به مخاطره بیاندازد، برخورد خواهد شد، تا این تاریخ ۱۶۳ تن شکر و حدود ۳۰۰ تن برنج سهمیه شهرستان قرچک در ماه مبارک رمضان بوده که در حال توزیع است.

خطیبی درخصوص فعالیت صنوف مطابق پروتکل های ابلاغی وزارت بهداشت ودرمان گفت: همواره بایستی نظارت بر نقاط آسیب پذیر شهرستان به لحاظ ایجاد تجمعات و ازدحام صورت گیرد و همچنان فعالیت صنوف پرخطر از جمله قهوه خانه ها، و باشگاه های ورزشی ممنوع است که باید تداوم داشته باشد و با مواردی که در ظاهر فعال نبوده اما چراغ خاموش فعالیت دارند برخورد لازم صورت گیرد تا از هرگونه حرکت خلاف مسیر پروتکل های کرونایی جلوگیری شود.

فرماندار قرچک گفت: خوشبختانه این حساسیت در مردم و صنوف وجود دارد و نانوایی ها نیز مطابق دستورالعمل ها فعالیت دارند اما همچنان عده ای از مردم نسبت به عدم رعایت بهداشت در برخی نانوایی ها گلایه مند بوده و شکایت خود را به شبکه بهداشت و درمان اعلام کردند از این جهت گشت های نظارتی مستمر باید بر فعالیت واحدهای خبازی نظارت دقیق داشته باشند.

انتعای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *