سکینه بانو

باز نشر؛ میدان ساخته نشده ای که در نقشه ورامین جای گرفته است + تصاویر/ تنها با ساخت یک میدان می توان جان بسیاری از شهروندان را نجات داد

سه راه سکینه بانو یکی از نقاط بسیار خطرناکی است که تنها با احداث یک میدان در این نقطه می توان از بسیاری تصادفات سطح شهرستان ورامین جلوگیری کرد. طبق آمار اعلام شده توسط ثبت احوال جمهوری اسلامی ایران، تصادفات رانندگی یکی از عواملی است که جان بسیاری از شهروندان ایرانی را گرفته است. از […]

سه راه سکینه بانو یکی از نقاط بسیار خطرناکی است که تنها با احداث یک میدان در این نقطه می توان از بسیاری تصادفات سطح شهرستان ورامین جلوگیری کرد.

طبق آمار اعلام شده توسط ثبت احوال جمهوری اسلامی ایران، تصادفات رانندگی یکی از عواملی است که جان بسیاری از شهروندان ایرانی را گرفته است.

از سوی دیگر نیز طبق اعلام راهنمایی و رانندگی جمهوری اسلامی ایران، پایین بودن سطح کیفی خودروها و ایمن نبودن جاده ها نیز جز عوامل اصلی تصادفات شناخته شده است که صحبت ها و اظهار نظرهای مختلفی نیز در این خصوص از افراد و مسئولین مختلف شنیده شده است.

اما در این بین جاده های شهرستان ورامین و شهر ورامین نیز از این مشکلات مستثناء نبوده و دارای مشکلات بسیاری هستند که در مطالب مختلف، پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما به آنها اشارات زیادی کرده است که نمونه آن کمربندی “شهدای پرواز” می باشد.

یکی دیگر از محل هایی که هر روز در آن شاهد تصادفات کوچک و بزرگ جانی و مالی هستیم، سه راهی سکینه بانو، کمربندی شهید بهشتی است که هر روز جان افرادی که قصد عبور از این قسمت از کمربندی شهید بهشتی را دارند تهدید می کند.

منطقه سکینه بانو یکی از مناطق پر تراکم شهر ورامین می باشد و کمربندی شهید بهشتی نیز به دلیل اتصال به جاده حسن آباد، یکی از مسیر های پر تردد شهرستان ورامین می باشد که مورد کم لطفی مسئولین محترم شهرستان قرار گرفته است.

طبق نقشه های تهیه شده توسط شهرداری ورامین، در محل طلاقی خیابان خبرنگار که همان خیابان اصلی منطقه سکینه بانو با کمربندی شهید بهشتی میدانی با نام میدان پلیس گنجانده شده است ولی تا به امروز هیچ محلی که شبیه به میدان باشد در این منطقه ساخته نشده است تا باعث ایمنی جان شهروندان و مسافرانی که قصد عبور از این محل خطرناک و پرتردد را دارند شود.

اما با نزدیک شدن به ایام نوروز میزان مسافرت های درون شهری نیز افزایش چشمگیری پیدا می کند که جای دارد از مسئولین محترم شهرستان به خصوص مسئولین شهرداری ورامین انتظار می رود تا در خصوص احداث این میدان در محلی که پیش بینی کرده اند شتاب کنند تا از این طریق جلوی خسارت های جانی و مالی پیش رو برای شهروندان را بگیرند.

لازم به ذکر است خبر فوق در اسفند ماه سال ۹۳ منتشر شده است ولی به دلیل عدم انجام حرکتی در خصوص رفع این مشکل، پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما مجدد آن را منتشر کرده است

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ دیدگاه

 1. بچه محل پاسخ

  آقا دارن میزنن من دیروز دیدم ی دایره قرمز اونجا کشیدن که قراره میدون بشه

 2. ms پاسخ

  ما که چیزی ندیدیم، عکسا هم نشون نمی ده که خطی کشیده شده باشه.
  اگرم کشیده باشن عکسا نشون می ده که نویسنده خبر از قبل تو فکر این خبر بوده.
  در هر صورت حضرات کم کاری کردن

 3. شهروند پاسخ

  از معجزات فتوشاپ!
  خدمت های نرم افزار فتوشاپ کم نیست. عکش ها را جذاب می کند، جمعیت تظاهرات را زیاد می کند، هواداران یک فرد را بیشتر نشان می دهد، و جدیدا هم جعل نقشه می کنند و احتمالا با همین جعل نقشه چه بودجه هایی را بالا نکشیدند.
  بعله. این هم از معجزات فتوشاپ در خدمت دزدان شهرداری و چپاول بیت المال!

 4. سامان پاسخ

  بچه محل، هیچ خط کشی انجام نشده
  برای چی داری دروغ می گی؟

 5. شهروند پاسخ

  اینم مثل تمام پروژه های شهر در حد طرح و خط کشی می ماند البته بوجه الان در جیب اقشار خاص هست که دارن باهاش حال می کنن..باید برای این شهر اب وجود این مسئولین … گرسیت