نظام بانکی کمر تولید را شکسته است/ اراده ای در تیم اقتصادی دولت‌های یازدهم و دوازدهم برای برطرف کردن مشکلات وجود ندارد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نظام بانکی کمر تولید را شکسته و هدف قرار داده است، تصریح کرد: نظام مالیاتی قفلی بر در مراکز تولیدی شده است و این خود یکی از مشکلات تولید در کشور ما است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: سید حسین نقوی نماینده […]

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نظام بانکی کمر تولید را شکسته و هدف قرار داده است، تصریح کرد: نظام مالیاتی قفلی بر در مراکز تولیدی شده است و این خود یکی از مشکلات تولید در کشور ما است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: سید حسین نقوی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در جمع شورای حوزه مقاومت بسیج کارگری ورامین که بعد از ظهر امروز در یکی از کارخانه های شهرک صنعتی خیرآباد برگزار شد بیان کرد: امروز فرهنگ و منش بسیج در دنیا در حال گسترش است که مردم برای دفاع از نظام ها وارد صحنه می شوند.

وی خاطر نشان کرد: بسیج کارگری فعالیت بیشتری نسبت به مابقی حوزه های مقاومت بسیج دارد زیرا هم باید در حوزه بسیج فعالیت کند و هم‌اینکه در حوزه کارگران فعالیت کند.

نقوی با بیان اینکه بسیج کارگری حوزه تولید و اقتصاد کشور به واسطه فعالیت کارگران باید تلاش کند، افزود: ورود به عرصه برداشتن موانع بر سر راه کارگران یکی دیگر از وظایف حوزه کارگری است که این نیز باید با تلاش زیاد صورت گیرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز تولید کشور با موانع زیادی روبرو است و رکود بر تولید حاکم است که دلایل مختلف دارد که واردات بی رویه به صورت رسمی، قاچاق از مسیرهای رسمی و مسیرهای غیر رسمی از نمونه های آن هستند.

وی اظهار داشت: امروز کشور صادرات نفتی میکند و کشورهای دریافت کننده نفت به دلیل تحریم‌ها اقلام خاصی را به ما می دهند که همین باعث ایجاد رکود می شود.

نماینده منطقه ورامین پس از بیان اینکه دولت اعلام کرده ۱۵هزار میلیارد قاچاق وارد کشور شده است که یکی از عوامل وضعیت موجود است، افزود: سیستم بانکی مشکلات زیادی دارد و امیدوار بودیم تیم اقتصادی دولت یازدهم و دوازهم سیستم بانکی را اصلاح کنند ولی اراده ای در این تیم نیز ندیده ایم و تغییری صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه نظام بانکی کمر تولید را شکسته و هدف قرار داده است، تصریح کرد: نظام مالیاتی قفلی بر در مراکز تولیدی شده است و این خود یکی از مشکلات تولید در کشور ما است.

نقوی خاطر نشان کرد: وقتی رکود به وجود می آید بیکاری بحران اجتناب ناپذیری است که به وجود می اید نیز مشکلات اجتماعی بعدی به وجود می آید.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قطعا بسیج کارگری می‌تواند در زمینه برطرف کردن مشکلات اقتصادی گام موثری بردارد.

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی دارای موکتی است که هر کدام از ماها خجالت میکشیم ان را در خانه خود بیندازیم و خانواده ایشان نیز همانند عموم مردم زندگی می کنند و سبک زندگی و منش ایشان الگوی مناسبی برای بسیجیان است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *