نماینده مردم دیار ۱۵خرداد در مجلس شورای اسلامی ، روز اصناف را تبریک گفت

نماینده مردم دیار ۱۵خرداد در مجلس شورای اسلامی ، روز اصناف را تبریک گفت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛

پیام حسین نوش ابادی نماینده دشت ورامبن در مجلس شورای اسلامی به شرخ ذیل می باشد

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و احترام و ضمن گرامی داشت سال جهش تولید، برخود لازم ‌می دانم «روز ملی اصناف» را که خود گویای دیدگاه خاص نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نسبت به جایگاه مهم اصناف در حوزه اقتصادی کشور است، به این قشر بزرگ، زحمتکش و پر تلاش جامعه، صمیمانه تبریک عرض نمایم.

اصناف در تمام مراحل انقلاب شکوهمند ایران اسلامی همراه مردم بوده است. سختی های مسیر انقلاب با حضور اصناف هموار شد و تداوم این حضور پس از انقلاب نیز، موجب موفقیت های بی شماری، در کشور شده است و در واقع بنا به فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، اصناف بازوان اصلی انقلاب اسلامی می باشند.

برای داشتن اقتصادی سالم و پویا٬ باید به بخش صنوف کشور توجه بیشتری شود و با همت همه بازاریان و همراهی متصدیان امر، با یک برنامه ریزی اصولی و مدون٬ از ظرفیت این قشر عظیم، استفاده نمود و از آن برای بهبود فضای کسب وکار و رونق تولید و اشتغال پایدار، استفاده بهینه نماییم.

بی شک‌ نقش ارزنده اصناف در مبارزه با ویروس منحوس کرونا و تعطیلی بازار در ماه های اولیه شیوع این میهمان ناخوانده برای قطع زنجیره انتقال آن در جامعه و قبول خسارت های مالی ناشی از این تعطیلی، که در نوع خود، یک اقدام جهادی و حرکت مومنانه محسوب می شود، بر هیچ‌ کس پوشیده نیست و قطعا اجر و ثواب این همکاری در پبشگاه خداوند متعال، محفوظ خواهد ماند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *