رفع مشلات مردم

نماینده مردم پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس: حل مشکلات معیشتی مردم در اولویت تصمیم گیری های مجلس قرار بگیرد

نماینده مردم دشت ورامین با اشاره به اینکه توقع مردم از نمایندگان تصویب و اصلاح قوانین مناسب است گفت: حل مشکلات معیشتی مردم در اولویت تصمیم گیری های مجلس قرار بگیرد.

به گزارش شبکه خبری ورامین ما، حسین نوش آبادی صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تورم و گرانی‌های اخیر فشار زیادی را به مردم تحمیل کرده است اظهار داشت: مردم در حال حاضر انتظار دارند که نمایندگانشان تصمیم و راه‌حلی را برای گذر از این دوره سخت و حل شدن مشکلات اقتصادی اتخاذ می‌کنند لذا ضروری است که حل مشکلات معیشتی مردم در اولویت تصمیم گیری های مجلس قرار بگیرد.

نوش آبادی با بیان اینکه خواسته‌های مردم مؤمن و انقلابی دیار ۱۵ خرداد بسیار شفاف است، گفت: من به عنوان نماینده این مردم شایسته واقف هستم که یکی از خواسته آنان اتصال مترو تهران به ورامین، قرچک و پیشوا که حق مسلم آنهاست و در این زمینه تلاش خواهم کرد.

وی به توسعه و رفع مشکلات شهرک‌های صنعتی و احیای کارخانه و کارگاه‌های تولیدی در دشت ورامین اشاره کرد و عنوان داشت: مردم این خطه خواهان اشتغال و کارآفرینی هستند و حل مشکلاتشان در حوزه کشاورزی و دامپروری یک مطالبه عمومی در منطقه محسوب می‌شود.

نماینده مردم پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی توسعه فضاهای فرهنگی و ورزشی را یک ضرورت دانست و بیان داشت: هر چه در این زمینه بالنده‌تر شویم میزان آسیب‌های اجتماعی کاهش پیدا خواهد کرد.

نوش آبادی به تأمین آب شرب شهرها و روستاهای منطقه از سد ماملو و تأمین حقابه مردم نیز اشاره کرد و بیان داشت: توسعه مراکز بهداشتی و درمانی و احداث بیمارستان در این منطقه به ویژه در شهرستان پیشوا یک مطالبه عمومی مردم است که نمی‌توان به آن بی توجه بود و آن را نادیده گرفت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *