هر فرد و جریانی که بخواهد مقابل آرمان های انقلابی این مردم بایستد محکوم است

امام جمعه موقت ورامین گفت: هر فرد و جریانی که بخواهد مقابل آرمان های انقلابی این مردم بایستد محکوم است و ملت با قدرت در مقابل آن خواهند ایستاد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در خطبه های نماز جمعه این هفته ی شهرستان ورامین ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: هفته تربیت بدنی را تبریک می گوییم و حضور ۶ تیم والیبال، والیبال نشسته، تکواندو، تنیس روی میز، فوتسال و کاراته از شهرستان در لیگ برتر نشانه ظرفیت های خوب ورزشی است که در این شهر وجود دارد.

وی با بیان اینکه قدم های موثری جهت تقویت فرصت های ورزشی در سطح شهرستان برداشته شده است گفت: با وجود همه این اقدامات و قدم های مثبت منطقه همچنان تشنه افزایش سرانه فضای ورزشی است و البته در کنار توجه به رشته های ورزشی ، زمینه سازی ورزش همگانی برای تمام اقشار نیز مهم است که امیدواریم در این زمینه هم اقدامات موثرتری صورت بگیرد و باید از مسئولان ورزشی و ورزشکاران برای کسب افتخارات تشکر کنیم.

وی با اشاره به فرا رسیدن ۲۹ مهرماه که منتسب به روز ملی صادرات است افزود: قطعا برای نامگذاری این روز فلسفه ای وجود داشته است که باید به آنها جامه عمل پوشانده شود، در حوزه رونق اقتصاد یکی از فاکتورهای مهم توجه به حوزه صادرات غیر نفتی است که مورد تاکید رهبر نیز می باشد، مثلا در حوزه همین منطقه ورامین لازم است که بگوییم در این منطقه ظرفیت بسیار بالایی در حوزه صادرات وجود دارد که بخشی از محصولات نیز امزوز صادر می شوند و در این راستا از مسئولین می خواهیم زمینه بیشتر صادرات محصولات ورامین را فراهم کنند.

امام جمعه موقت ورامین با اشاره به موفقیت بزرگ سربازان گمنان امام زمان در سپاه پاسداران جهت دستگیری «روح الله زم» بیان داشت: این فرد عروسک خیمه شب بازی رسانه های معاند بود که پهباد رسانه ای دشمن را هدف قرار داد که مایه سردرگمی و حیرت تمامی معاندان شد و اکنون همه آنها به وحشت افتاده اند که اطلاعات سپاه ایران تا به کجا ورود دارد و از چه قدرت اطلاعاتی برخوردار است تا جایی که تمام مجریان ضدانقلاب از سرنوشت خود نگران هستند و از طرف دیگر توان دولت فرانسه که پناهگاه امن ضد انقلاب ها و معاندان شده است به شدت زیر سوال رفته است که نمی توانند از مزدورانشان حفاظت کنند.

خطیب جمعه ورامین اظهار داشت: «روح الله زم» دست نشانده یک جریان است و تمام رشته های ارتباطی او خارجی ها نیستند بلکه برخی نفوذی های داخلی نیز به او گرا می دادند این افراد در برخی جایگاه ها جای خوش کرده اند لذا ملت ایران ضمن تقدیر از سپاه از دستگاه قضایی میخواهد تمام افراد مرتبط داخلی را به پای میز محاکمه بکشانند چرا که آنان طی چند سال اخیر در تمامی جنایت ها و فتنه های ضد اسلام و انقلاب سهیم بوده اند.

برخی در پی حاشیه سازی هستند

حجت الاسلام محمودی با بیان اینکه برخی مسئولین به جای اینکه توان خود را برای حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی بگذارند به دنبال حاشیه سازی هستند گفت: این عمل برخی مسئولین واقعا مایه تعجب است.

وی با اشاره به فرا رسیدن و نزدیک شدن به انتخابات مجلس نیز افزود: در این زمینه نیز حمله و هجمه هایی به شورای نگهبان و جایگاه نظارتی این شورا وجود دارد که ایجاد دو قطبی های کاذب و بیان این مطلب که باید برای حل این دو قطبی ها به رفراندوم و مردم مراجعه کرد، که این طرح زمانی که برخی سیاسیون در اهداف و شعارهایشان به بن بست می رسند چیز تازه ای نیست.

امام جمعه موقت ورامین اظهار داشت: امروز نه تنها به بن بست نرسیده ایم بلکه با گذشت ۴۰ سال از انقلاب شکوهمند اسلامی با رهبری ولایت فقیه و حضور مردم در صحنه امروز در تمام ابعاد مقتدرتر و عزتمندتر از گذشته هستیم و برای مردم بیدار و همیشه در صحنه نیز هیچ بن بستی وجود ندارد لذا اگر رفراندوم هم لازم شد که در قانون نیز مشخص شده است جایگاه تشخیص آن معلوم است.

خطیب جمعه ورامین اظهار داشت: با صراحت اعلام می کنم که تحریم ۴۰ سال است که سایه اش بر روی این مردم است و این مردم نشان داده اند که هر فرد و جریانی که بخواهد مقابل آرمان های انقلابی این مردم بایستد محکوم است و ملت با قدرت در مقابل آن خواهند ایستاد.

حجت الاسلام محمودی با بیان اینکه امام و رهبری بر تعامل سازنده با دنیا تاکید دارند افزود: رژیم غاصب اسرائیل را جعلی می دانیم و به رسمیت نمی شناسیم و برای همیشه فریاد مرگ بر اسرائیل را سر خواهیم داد و آمریکا را نیز تا زمانی که روحیه استکباری دارد دشمن ایران می دانیم و با او مبارزه می کنیم و با تمام وجود فریاد مرگ بر آمریکا را سر می دهیم و این روحیه را نیز از مکتب عاشورا و اربعین امام حسین آموخته ایم که فرمودند« هیهات منالذله».

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *