ورامین دیار قیام

ورامین مورد بی‌مهری زیادی واقع شده است / ورامین شهر شهادت است

امام جمعه موقت ورامین گفت: هفت سال از زمان ریاست جمهوری آقای روحانی می‌گذرد اما ریاست جمهوری به این خطه شهیدپرور نیامده است، ما به ورامینی بودن خودمان افتخار می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ حجت‌الاسلام سیدمحسن محمودی شامگاه چهارشنبه در همایش ورامین دیار قیام که با حضور شخصیت‌های فرهنگی، علمی، هنری و اقشار مختلف جامعه در مسجد جامع تاریخی شهرستان ورامین برگزار شد، اظهار کرد: ورامین مورد بی‌مهری زیادی واقع شده است، آن زمانی که ورامین دارای تمدن بود تهران یک روستای بیش نبود، حق مردم ورامین ادا نشده است.

وی گفت: هفت سال از زمان ریاست جمهوری آقای روحانی می گذرد اما ریاست جمهوری به این خطه شهیدپرور نیامده است ، ما به ورامینی بودن خودمان افتخار می کنیم.

امام جمعه موقت شهرستان ورامین افزود: ورامین پیشینه انقلابی و مذهبی خیلی عمیقی دارد ، هرچقدر برای قیام تاریخی و خونین ۱۵ خرداد کار کنیم باز هم حق مطلب را ادا نکرده ایم ؛ کاری که دشت ورامین در ۱۵ خرداد انجام داد برای همیشه در تاریخ ثبت شد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران یادآور شد: بارها گفته شده است که ۱۵ خرداد ورامین ظرفیت های فیلم های سینمایی زیادی دارد ، اما مسئولان امر کوتاهی کرده اند ، این شهر در زمان شاه مورد خشم شاهنشاه پهلوی بود و بعد از ۴۲ سال هم از انقلاب مورد قهر برخی سیاسیون است.

حجت الاسلام و المسلمین محمودی اظهار کرد: ورامینی ها در جنگ تحمیلی در فاو عراق ایستگاه صلواتی زدند و تنها شهری بودند که در زیر بمب باران در کنار رزمندگان اسلام بودند ، در کلیه عرصه های انقلاب نام ورامین به گوش می رسد ؛ ورامین شهر شهادت است ، مسئولان قدر این شهرستان را بدانند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *