پروژه خط انتقال آب از سد ماملو ۵۰ میلیارد هزینه داشته است

فرماندار قرچک گفت:پروژه خط انتقال آب از سد ماملو برای ۵۰ سال آینده این شهر و شهرهای مجاور پیش بینی شده که بیش از ۵۰ میلیارد هزینه دربرداشته است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ بهمن خطیبی صبح چهارشنبه در جمع معتمدین این شهرستان اظهار داشت: حل مشکلات محلات اهمیت دارد ذهن مردم نباید دغدغه امور کوچک که رفع آنها با تلاش حداقلی انجام می‌شود را داشته باشد.

خطیبی گفت: در محل فرمانداری جلسات بطور مداوم با اقشار مختلف با تعداد محدودتر و نشست های هم اندیشی نیز با حضور تعداد بیشتری از افراد بصورت دوره ای انجام و مشکلات دائم به مقامات بالادستی منتقل می شود.

وی بیان داشت: معتمدین هر شهرستان بی مزد و منت دغدغه مشکلات مردم را پیگیری می کنند و این کار برای ما ارزشمند و برای نظام فرصت مغتنمی است، هدف همه ما این است که کشور قدرتمندی داشته باشیم چرا که مردم ما انصافا مسائل را خوب تجزیه تحلیل کرده و حضور خوبی در صحنه های مختلف دارند و در اغتشاشات اخیر دیدیم که خط خود را از اشرار جدا کردند.
فرماندار قرچک گفت: مردم ما همیشه در فراز و نشیب های انقلاب اسلامی همراه بودند و پاسخ محکم به دشمنان قسم خورده دادند و خرسند هستیم معتمدین به خوبی در جریان مشکلات شهرستان قرار دارند چرا که شهرستانی که تازه تأسیس میشود نیاز به بودجه و اعتبارات بیشتر و زیرساخت‌های لازم دارد.
خطیبی با بیان اینکه برخی از ادارات اصلی قرچک هنوز مستأجر است گفت: این ادارات زمین در اختیار دارند اما اعتباری برای ساخت نیست و با گذشت بیش از ۴۰ سال از تأسیس شهرداری هنوز زیرساخت شهری در قرچک به وضع مطلوب نرسیده و با مشکل روبرو است.
خطیبی اظهار داشت:در این شهر فرمانداری از سال ۹۱ کار خود را آغاز کرده و به دنبال رفع مشکلات متعدد و مطالبات بحق مردم است و تمام تلاش ما این است که معیشت مردم تقویت شود.
وی عنوان داشت: برای ساخت دو تقاطع راه آهن در محمد آباد و داودآباد و برای رسیدن به نقشه جامع جهت حل مشکلات شهر وروستاها نزدیک به ۱۰ جلسه با مقامات ارشد ملی وزارت راه و شهرسازی، راه آهن و استانداری گذاشتیم و پیگیر هستیم چراکه تأثیر مثبتی در عبور و مرور مردم خواهد داشت.
خطیبی افزود: از سال ۸۷ پروژه جمع آوری فاضلاب شهری تعریف شده اما فعالیت اصلی طی چهار سال اخیر صورت گرفته و از مجموع ۲۰۰ کیلومتر خط انتقال فاضلاب ۱۱۲ کیلومتر انجام شده است.
فرماندار قرچک گفت: احداث تصفیه خانه فاضلاب نیز آذرماه برای انتخاب پیمانکار به مناقصه رفته و محل تصفیه خانه نیز مشخص شده و پروژه خط انتقال آب از سد ماملو برای ۵۰ سال آینده این شهر و شهرهای مجاور پیش بینی شده که بیش از ۵۰ میلیارد هزینه دربرداشته است و هزینه کرد این همه اعتبار برای دستیابی به آب پایدار شهری و سالم است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *