چاه آب شهرک صنعتی سالاریه ورامین به بهره‌برداری رسید

با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران، چاه آب شهرک صنعتی سالاریه روز چهارشنبه به بهره‌برداری رسید تا پس از ۱۵ سال، مشکل تأمین آب این شهرک صنعتی برطرف شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران در آئین بهره‌برداری از این چاه آب گفت: یکی از مهمترین موانع تولید و ایجاد بستر لازم برای افزایش ظرفیت تولید در شهرک‌های صنعتی استان تهران، تأمین آب مورد نیاز واحدهای مختلف صنعتی است.

صابر پرنیان افزود: این کمبود آب باعث شده تا در برخی از مناطق مجبور به خرید آب موردنیاز صنعتگران شدیم که این امر علاوه بر ایجاد مشکل برای تولید، هزینه‌ها را نیز افزایش داده است.

وی تصریح کرد: شهرک صنعتی سالاریه و واحدهای جدیدالاحداث، همچون سایر مناطق اقتصادی استان تهران با مشکل آب مواجه بوده و حدود ۱۵ سال برای حفر یک حلقه چاه که با مشکل معارض مواجه بود، دست و پنجه نرم می‌کرد.

وی افزود: اواخر سال گذشته و با پیگیری‌های مجدانه فرماندار ورامین و همکاری مستقیم دستگاه قضایی، این مشکل برطرف و با حفر یک حلقه چاه با دبی ۴۳ لیتر برثانیه، کمبود آب ۳۰۰ واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی سالاریه برطرف شد که این هدیه‌ای بزرگ به تولیدکنندگان در سال جهش تولید محسوب می‌شود.

پرنیان اظهار کرد: با بهره‌برداری از این چاه آب، ۴۰ درصد به ظرفیت آب شهرک صنعتی سالاریه افزوده شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *