چرا کسانی که آویزان دولتند، اخراج نمی‌ شوند؟!

نماینده مردم ورامین گفت: اخیرا شاهد هستیم که دولتی‌ها خودانتقاد و اپوزیسیون خود شده اند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: سیدحسین نقوی حسینی، نماینده مردم ورامین در مجلس با اشاره به اظهارات اخیر معاون اول رئیس جمهور مبنی بر اینکه بودجه دولت بهره وری و رشد اقتصادی امروز کشور از شرایط مناسبی برخوردار […]

نماینده مردم ورامین گفت: اخیرا شاهد هستیم که دولتی‌ها خودانتقاد و اپوزیسیون خود شده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: سیدحسین نقوی حسینی، نماینده مردم ورامین در مجلس با اشاره به اظهارات اخیر معاون اول رئیس جمهور مبنی بر اینکه بودجه دولت بهره وری و رشد اقتصادی امروز کشور از شرایط مناسبی برخوردار نیست، اظهار داشت: اخیرا شاهد هستیم که دولتی‌ها خودانتقاد و اپوزیسیون خود شده اند.

 

وی با بیان اینکه چنین رفتارهایی را در عرصه سیاست نوعی فرار رو به جلو می‌دانیم، افزود: در حال حاضر به دلیل اینکه دولت نمی‌تواند پاسخگوی عملکرد خود باشد فرار به جلو می‌کند تا این بار را از روی دوش خود بردارد.

 

نقوی حسینی با اشاره به دیگر اظهارات جهانگیری در روزهای اخیر خاطرنشان کرد: آقای جهانگیری چندی قبل صریحا اعلام کرد که یکسری مدیر آویزان دولت هستند و نمی‌توانیم با آن‌ها کاری کنیم. سوال اینجاست، آقای جهانگیری مخاطب این جمله کیست؟ دولت که خودتان هستید، آیا به شما آویزان هستند؟ خب آن‌ها را بیندازید. چطور نمی‌توانید افرادی را که به شما آویزان هستند را بیندازید؟!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *