کارخانه صنایع آرد ورامین با کیفیت ترین محصول را تولید می کند

فرماندار شهرستان ورامین گفت: کارخانه صنایع آرد ورامین،یکی از با کیفیت ترین محصولات را تولید و روانه بازار مصرف می‌کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛حسین کاغذلو روز یکشنبه در بازدید از مراحل خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان و تولید آرد در کارخانه صنایع آرد ورامین گفت: شهرستان ورامین ازظرفیت ویژه ای در تولیدمحصولات کشاورزی برخوردار است و امسال بیش از ۱۲ هزار هکتار اراضی کشاورزی شهرستان زیر کشت گندم رفته و پیش بینی می شود بیش از ۷۰ هزار تن محصول تولید شود.

وی افزود: وجود کارخانه صنایع آرد در شهرستان ورامین باعث می‌شود تا بتوان از ظرفیت تولید گندم به خوبی استفاده کرد و این مهم، لزوم راه اندازی صنایع تبدیلی در شهرستان را بیشتر نمایان می کند.

وی گفت: این کارخانه برای توسعه فعالیت‌های خود با مشکلاتی مواجه است که تلاش می‌شود تا با استفاده از ظرفیت های داخل شهرستان و توان استانداری تهران، این مشکلات در کوتاه ترین زمان ممکن رفع شود.

کاغذلو اظهار کرد: صدور حواله استفاده از گندم خریداری شده برای تولید آرد و رفع مشکل تردد خودروها با ایجاد مسیر دسترسی جدید از جمله درخواست های مسئولان این کارخانه است که با مکاتبه با استانداری تهران و استفاده از ظرفیت شهرداری ورامین تلاش می شود این مشکلات رفع شود.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *