پلمپ

کارگاه تولید مواد شوینده‌ تقلبی در ورامین پلمب شد/ توقیف بیش از۵ هزار بسته تقلبی

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: کارگاه تولیدی مواد شوینده‌های تقلبی در ورامین پلمپ شد که ۵هزار و ۳۶۸ بسته انواع مواد شوینده تقلبی نیز کشف و توقیف شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما به نقل از فارس؛ سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران در سخانی اظهار کرد: پلیس امین مردم است و در راستای خدمت گذاری به مردم قدم برمی‌دارد و در همین راستا طی گزارشات مردمی خبر تولید مواد شوینده تقلبی به پلیس ۱۱۰ در ورامین اطلاع داد شد.

وی افزود : پلیس بلافاصله در محل حضور حاضر شد و موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت اقتصادی قرار داد و مشخص شد که اقلام تولید شده شوینده‌های تقلبی هستند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و استفاده از شگرد‌های پلیسی، محل دپو را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی اقلام موجود در انبار توقیف شد.

سردار عزیزی خاطرنشان کرد: مأموران در بازرسی انجام شده، ۱۳۴۲ بسته ۴ عددی انواع مواد شوینده با برند‌های تقلبی کشف کردند که استاندارد های لازم را نداشت.

وی در پایان ابراز داشت: کارگاه تولیدی پلمب شده و اقلام تقلبی موجود در انبار توقیف شده و مسؤولان این امر به دستگاه قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *