کرونا در پیشوا به مرز بحران رسید

فرماندار پیشوا گفت: روند ابتلا به کرونا در شهرستان پیشوا سیر صعودی یافته و از نارنجی به قرمز تغییر وضعیت داده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛حسین عباسی فرماندار پیشوا ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد : روند ابتلا به کرونا در شهرستان پیشوا سیر صعودی یافته و از نارنجی به قرمز تغییر وضعیت داده است.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، ویروس کرونا در شهرستان به وضعیت بحرانی رسیده است و اگر نتوانیم روند افزایشی آن را متوقف کنیم با توجه به ظرفیت‌های محدود درمانی منطقه، قطعا شرایط نگران‌کننده‌ای پیش رو خواهیم داشت.

فرماندار پیشوا گفت: در این وضعیت، همکاری و همراهی بیش از گذشته مردم را می‌طلبیم که تا حد امکان در خانه بمانند و برای خروج از منزل نیز حتما از ماسک استفاده نموده و به عنوان یک حق‌الناس خود را ملزم به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی بدانند.

وی افزود: با توجه به فرارسیدن ایام محرم حسینی و شروع آئین‌های عزاداری، مردم نسبت به رعایت شیوه‌نامه‌های ابلاغی ستاد کرونا احساس وظیفه نموده و به کادر درمانی و مسئولان در کنترل و رسیدن به وضعیت مطلوب کمک نمایند.
 
این مسوول بیان کرد: همچنین از مردم مومن و نیکوکار شهرستان پیشوا می‌خواهم تا حد امکان نذورات حسینی را به صورت بسته‌های خشک و از طریق ستاد جمع‌آوری کمک‌های مؤمنانه به دست نیازمندان برسانند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *