کلاهبردار عناوین مختلف دولتی و نظامی دستگیر شد

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری فردی که تحت عناوین مختلف دولتی و نظامی اقدام به کلاهبرداری می کرد، خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از آنها توسط فردی که خود را مسئول دولتی و یا یک مقام نظامی معرفی می کرد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان پاکدشت قرار گرفت.

وی گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی، هویت اصلی فردی را که اقدام به جعل عناوین می کرد، شناسایی و پس استعلام از سوابق وی مشخص شد که او علاوه بر ۹ فقره سابقه کلاهبرداری در پرونده خود دارای ۲۵  شاکی در شهرهای مختلف کشور نیز است.

سردار ناظری تصریح کرد: ماموران با انجام تحقیقات فنی و تخصصی و با تلاش شبانه روزی موفق به شناسایی محل اختفاء متهم در استان قم شدند که با هماهنگی قضائی طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان پاکدشت منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان با اشاره به اینکه با مراجعه مال باختگان تاکنون کلاهبرداری متهم در حدود ۳میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *