برنامه های ۱۴ و ۱۵ خرداد

۲۱ تیرماه در تقویم جمهوری اسلامی بعنوان روز عفاف وحجاب نامگذاری شده است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: در این روز هزاران نفر به جرم دفاع از حجاب در مسجد گوهر شاد در مشهد مقدس به خاک وخون کشیده شدند وبرای همیشه در تاریخ اسلام وایران ماندگار شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ حجت الاسلام محمودی به مناسبت هفته عفاف و حجاب در سخنانی بیان کرد: امروز نیز شاهد هجمه وحشیانه دنیای استکبار ومزدوران داخلیش به حجاب وعفاف هستیم و از سویی شاهد کم کاری و بی توجهی برخی مدیران و مسئولان به این مهم هستیم.
وی گفت: به همین مناسبت در هفته عفاف وحجاب برنامه های متناسب با شرایط موجود برگزار خواهد شد.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران طرح این موضوع در نمازهای جمعه استان ، صدور بیانیه توسط تشکلهای خواهران، اجرای برنامه های فرهنگی وسخنرانی در مساجد وپایگاههای بسیج و انتشار کلیپها، مقالات، دست نوشته های مناسب در فضای مجازی را از جمله اقدامات ویژه این ایام ذکر کرد.
محمودی برگزاری اجتماع مجازی باعنوان دختران حاج قاسم را از جمله اقدامات خوب مردمی برشمرد وگفت: امروز ساعت ۲۱/۳۰ با حضور ۱۵ شخصیت از کشورهای مختلف با عنوان نشست حجاب وعفاف سمبل عزت وکرامت در فضای مجازی برگزار می گردد.
محمودی از تمامی پیام رسانان فرهنگ عفاف وحجاب خاصه مجمع جهانی اهلبیت(ع)، بنیاد عفاف وحجاب و سازمان فرهنگی ، هنری شهرداری و سایر دستگاهها که در این‌مقطع حساس به گرامیداشت این مهم همت گماشتند تقدیر نمود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *