مشکلات آبی منطقه ورامین در جلسه مشترک نقوی و وزیر نیرو بررسی شد

نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در دیار مشترک با وزیر نیرو مشکلات آبی این سه شهرستان را مورد بحث و بررسی قرار داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: نشست مشترک دکتر نقوی نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا با حضور وزیر نیرو و معاونین، در دفتر هیئت […]

نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در دیار مشترک با وزیر نیرو مشکلات آبی این سه شهرستان را مورد بحث و بررسی قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: نشست مشترک دکتر نقوی نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا با حضور وزیر نیرو و معاونین، در دفتر هیئت رییسه مجلس برگزار شد و مشکلات منطقه در دستور کار قرار گرفت .

سید حسین نقوی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در این نشست به مشکلات برق در بخش جوادآباد اشاره کرد و افزود: احداث پست برق ۶٣ در دستور کار قرار گرفته است که با توجه به وجود دامداری ها و کارگاههای صنعتی و موتورهای آب کشاورزان، تسریع در اجرای پروژه ضروری است.

همچنین نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا به مشکلات آب شرب منطقه اشاره کرد و خواستار انتقال حق السهم آب شرب از سد ماملو به دشت ورامین شد.

نقوی حسینی در ادامه تاکید کرد: مجوز حفر چاههای آب منطقه با توجه به نیاز مردم به آب شرب در شهرستان های مذکور صادر شود که در اسرع وقت اقدامات لازم صورت گیرد.

نماینده منطقه ورامین در ادامه به مشکلات آب روستاهای ورامین، قرچک و پیشوا اشاره کرده و توضیحاتی را ارائه داد که وزیر نیرو بر حل این مشکلات در اسرع وقت تاکید کرد.

در پایان دکتر نقوی بر تسریع و تکمیل پروژه خط دوم انتقال پساب فاضلاب تهران برای تامین آب کشاورزان تاکید ویژه کرد که در اسرع وقت در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *